Cur síos
WD430
Tá taillights rothair agus scútair faoi thiomáint ag cumhacht DC. Déantar an fhoinse solais faoi stiúir a fhorlíonadh le struchtúr iomlán séalaithe. Tá an táirge IPX4 dustproof agus uiscedhíonach. Úsáideann sé cruach mhúnla ardchaighdeáin agus teicneolaíocht ardchruinneas chun cruinneas na gcomhpháirteanna plaisteacha a chinntiú Uigeacht agus mionsonraí den scoth.
Sonraíocht
| Faomhadh | CE |
| Méid | L40mm W46mm H35mm |
| Meáchan | 24g |
| Sreangú | 2 Phionta |
| Uiscedhíonach | IPX4 |
| Voltas | DC 6-48V |
| Foinse Solais | stiúir |
| Cumhacht | Solas suímh: 0.5W |
Clibeanna Te: wd430, An tSín wd430 monaróirí, soláthraithe, monarcha


