Cur síos
WD300
Cuma stylish, meniscus-suíomh múnlaithe éadrom, álainn agus soláthraíonn sé rabhadh den scoth; Solas coscán dearg ard-ghile, marcaíocht níos sábháilte; Dearadh uiscedhíonach go hiomlán séalaithe, níos sláine agus iontaofa; Socraigh solas suímh, solas coscáin agus solas pláta ceadúnais i gceann amháin.
Sonraíocht
| Faomhadh | ISO / CE |
| Méid | L120mm W60mm H35mm |
| Meáchan | 92g |
| Sreangú | 3 Phionta |
| Uiscedhíonach | IPX4 |
| Voltas | DC 12V / 36-48V |
| Toise Assemble | 50 / 80mm |
| Foinse Solais | stiúir |
| Cumhacht | Lampa seasamh: 3W; Lampa stad: 1.5W |





Clibeanna Te: wd300, An tSín wd300 monaróirí, soláthraithe, monarcha



