QD526-2
Úsáideann QD526 foinse solais LED ar ardchaighdeán agus sliogán leath-alúmanaim chun gile ard a chinntiú agus chun na riachtanais diomailt teasa a chomhlíonadh; Cloí le ECE agus ISO; An scéim dearadh dáileadh solais de lionsa ardéifeachtúlachta (bhíoma íseal) agus treoir solas balla tiubh (solas rith an lae); Chomhtháthaigh sé feidhm rabhaidh adharc, solas reatha i rith an lae agus solas bhíoma íseal le chéile; Sliseanna dordánaí ceirmeacha deicibeil ard agus sliseanna tiománaí speisialta chun cáilíocht fuaime níos cobhsaí agus níos taitneamhaí a aschur; Scaoileadh tapa agus dearadh cóimeála frithchaiteora; Tá sé oiriúnach do rothair, rothair, gluaisrothair, dhá roth agus trírothaigh.
Sonraíocht
| Faomhadh | ISO / ECE Aicme B / CE |
| Méid | L62.7mm W96mm H190mm |
| Meáchan | 248 g |
| Sreangú | 2 Phionta |
| Uiscedhíonach | IPX5 |
| Voltas | DC 12-48V / 72V / 6V |
| Cumhacht | Luas íseal: 5W |
| Luminance Lárionad | 80LUX |
| Foinse Solais | stiúir |




Clibeanna Te: qd526-2, An tSín qd526-2 monaróirí, soláthraithe, monarcha








