Cur síos
DK256/3
Struchtúr simplí, teicneolaíocht iontaofa, feidhmíocht chobhsaí; Sliogán PC/ABS ard-neart, éadrom, buan; Lúb clampála handlebar alúmanam le feidhmíocht glasála daingean; Glactar leis an modh sreangú istigh, agus is féidir an píopa cothrománach a shocrú i gcomhlíonadh, atá níos áille; Cumas uiscedhíonach IPX5; Ábhar comhshaoil, RoHS, deimhniú REACH.
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS / REACH |
| Méid | L60mm W26mm H65mm |
| Meáchan | 40g |
| Uiscedhíonach | IPX5 |
| Ábhar | ABS |
| Sreangú | 5 Bioráin |
| Reatha | 3A/12V DC |
| Teocht Oibriúcháin | -25 céim -65 céim |
| Teannas Sreang | Níos mó ná nó cothrom le 130N |
| Marthanacht | 10,0000 timthriall cúplála |


Clibeanna Te: dk256-3, An tSín dk256-3 monaróirí, soláthraithe, monarcha






