Cur síos
376ZX
Glactar le sreangú seachtrach , meaitseáil saor in aisce agus neamh-chur isteach ; Clúdach taobh inbhainte, éasca le cothabháil;
Teflon sreang resistant teocht ard, oiriúnach do thimpeallachtaí éagsúla;
Cumas uiscedhíonach a bhaint amach IPX7;
Comhshaol, agus RoHS, deimhniú REACH.
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS / REACH |
| Méid | L65mm W52mm H17mm |
| Meáchan | 28g |
| Uiscedhíonach | IPX7 |
| Ábhar | PA+GF |
| Sreangú | 3 Phionta |
| Voltas | Voltas oibre 5v Voltas aschuir 0.8-4.2V |
| Teocht Oibriúcháin | -25 céim -65 céim |
| Teannas Sreang | Níos mó ná nó cothrom le 100N |
| Uillinn Rothlaithe | 0 céim -35 céim |
| Déine Spin | Níos mó ná nó cothrom le 5N.m |
| Marthanacht | 100,000 timthriall cúplála |

Clibeanna Te: 376zx, an tSín 376zx monaróirí, soláthraithe, monarcha






