Cur síos
FT162DX+HT420
Teicneolaíocht Iontaofa, Feidhmíocht Chobhsaí;
Sliogán plaisteach ard-neart, éadrom, buan;
Clúdach taobh inbhainte, éasca le cothabháil;
Glasáil leathnú cúil istigh, álainn agus cobhsaí;
3 leibhéil voltais, aláram ísealvoltais;
Cloí le hoibriú eirgeanamaíochta, éadrom agus compordach, cumhacht sealbhaíochta láidir, Perspiration;
Teflon sreang resistant teocht ard, oiriúnach do thimpeallachtaí éagsúla;
Dearadh comhoiriúnacht leictreamaighnéadach EMC, oibriú iontaofa i dtimpeallacht leictreamaighnéadach;
Cumas uiscedhíonach IPX4 a bhaint amach;
Comhshaol, agus deimhniú RoHS.
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS / REACH |
| Méid | L139mm W47mm H56mm |
| Meáchan | 110g |
| Uiscedhíonach | IPX4 |
| Ábhar | PC/ABS, TPR |
| Sreangú | 7 Bioráin |
| Voltas | 24V/36V/48V/60V |
| Teocht Oibriúcháin | -25 céim -65 céim |
| Teannas Sreang | Níos mó ná nó cothrom le 130N |
| Uillinn Rothlaithe | 0 céim -70 céim |
| Déine Spin | Níos mó ná nó cothrom le 9N.m |
| Marthanacht | 100,000 timthriall cúplála |
Clibeanna Te: ft162dx+ht420, an tSín ft162dx+ ht420 monaróirí, soláthraithe, monarcha


