Cur síos
270X.L/R
Rialú ordóg le dearadh faisin, fíorálainn;
Teicneolaíocht Iontaofa, Feidhmíocht Chobhsaí;
PC / blaosc ABS Ard-strenth, Solas, CRUA;
Handbar alúmanam Lúb clampála le feidhmíocht glasála daingean;
Ag cloí le hoibriú eirgeanamaíochta, solas agus compordach, cumhacht sealbhaíochta láidir, Mothú láimhe bog;
Teflon sreang resistant teocht ard, oiriúnach do thimpeallachtaí éagsúla;
Glactar le sreangú seachtrach, meaitseáil saor in aisce agus gan-chur isteach;
Cumas uiscedhíonach IPx7 a bhaint amach; Comhshaol, agus deimhniú RoHS.
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS / REACH |
| Méid | L64mm W44mm H27mm |
| Meáchan | 38g |
| Uiscedhíonach | IPX7 |
| Ábhar | PC/ABS, TPR |
| Sreangú | 3 Phionta |
| Voltas | Voltas oibre 5v Voltas aschuir 0.8-4.2V |
| Teocht Oibriúcháin | -25 céim -65 céim |
| Teannas Sreang | Níos mó ná nó cothrom le 60N |
| Uillinn Rothlaithe | 0 céim -50 céim |
| Déine Spin | Níos mó ná nó cothrom le 7N.m |
| Marthanacht | 100,000 timthriall cúplála |

Clibeanna Te: 270x.l/r, an tSín 270x.l/r monaróirí, soláthraithe, monarcha





