Cur síos
192X+HT418
Struchtúr simplí, Teicneolaíocht Iontaofa, Feidhmíocht Cobhsaí;
Sliogán plaisteach ard-neart, éadrom, buan;
Clúdach taobh inbhainte, éasca le cothabháil;
Lúb clampála handlebar alúmanam le feidhmíocht glasála daingean;
Cloí le hoibriú eirgeanamaíochta, éadrom agus compordach, cumhacht sealbhaíochta láidir, Perspiration;
Teflon sreang resistant teocht ard, oiriúnach do thimpeallachtaí éagsúla;
Glactar le sreangú seachtrach, meaitseáil saor in aisce agus gan-chur isteach;
Dearadh comhoiriúnacht leictreamaighnéadach EMC, oibriú iontaofa i dtimpeallacht leictreamaighnéadach;
Cumas uiscedhíonach IPX4 a bhaint amach;
Comhshaol, agus deimhniú RoHS.
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS / REACH |
| Méid | L130mm W55mm H47mm |
| Meáchan | 106g |
| Uiscedhíonach | IPX4 |
| Ábhar | PC / ABS, PVC |
| Sreangú | 3 Phionta |
| Voltas | Voltas oibre 5v Voltas aschuir 0.8-4.2V |
| Teocht Oibriúcháin | -25 céim -65 céim |
| Teannas Sreang | Níos mó ná nó cothrom le 130N |
| Uillinn Rothlaithe | 0 céim -70 céim |
| Déine Spin | Níos mó ná nó cothrom le 9N.m |
| Marthanacht | 100,000 timthriall cúplála |





Clibeanna Te: 192x+ht418, An tSín 192x+ht418 monaróirí, soláthraithe, monarcha


