Cur síos
160X+HT406
Teicneolaíocht Iontaofa, Feidhmíocht Chobhsaí;
Sliogán plaisteach ard-neart, éadrom, buan;
Clúdach taobh inbhainte, éasca le cothabháil;
Glasáil leathnú cúil istigh, álainn agus cobhsaí;
Cloí le hoibriú eirgeanamaíochta, éadrom agus compordach, cumhacht sealbhaíochta láidir, Perspiration;
Teflon sreang resistant teocht ard, oiriúnach do thimpeallachtaí éagsúla;
Dearadh comhoiriúnacht leictreamaighnéadach EMC, oibriú iontaofa i dtimpeallacht leictreamaighnéadach;
Cumas uiscedhíonach IPX4 a bhaint amach;
Comhshaol, agus deimhniú RoHS.
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS / REACH |
| Méid | L138.5mm W41.5mm H55mm |
| Meáchan | 105g |
| Uiscedhíonach | IPX4 |
| Ábhar | PC/ABS, TPR |
| Sreangú | 5 Bioráin |
| Voltas | Voltas oibre 5v Voltas aschuir 0.8-4.2V |
| Teocht Oibriúcháin | -25 céim -65 céim |
| Teannas Sreang | Níos mó ná nó cothrom le 130N |
| Uillinn Rothlaithe | 0 céim -70 céim |
| Déine Spin | Níos mó ná nó cothrom le 9N.m |
| Marthanacht | 100,000 timthriall cúplála |
Clibeanna Te: 160x+ht406, an tSín 160x+ht406 monaróirí, soláthraithe, monarcha


