Cur síos
DK702

Ceardaíocht P+R

Cnaipe le PIN i-ceardaíocht na múnlaí
Sonraíocht
| Faomhadh | RoHS |
| Méid | L 49.5mm W 43.5mm H 46mm |
| Meáchan | 40g |
| Uiscedhíonach | IPX5 |
| Ábhar | PC+ABS |
| Handlebar do Shealbhaíochta | φ22.2mm Handlebar |
| Marthanacht | 100,000 timthriall cúplála |
| Teocht Oibriúcháin | -20 céim -60 céim |
| Feidhm | Cumhacht ar siúl/as, aistritheoir(+/-), aistriú faisnéise |


Clibeanna Te: dk702, An tSín dk702 monaróirí, soláthraithe, monarcha





