Cur síos
DZ41
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| 2" scáileán taispeána, LED | Ábhar fuinneoige ríomhaire dorcha leath-trédhearcach | 4 Cnaipí crua plaisteacha | Roinn feidhme datha |
Taispeántas il-gnáththa taobh clé.
Staid scáileáin shimplí nuair a bheidh an chumhacht múchta.
Multicolor LED le feidhmeanna éagsúla,
agus mothú oibriú cnaipe foirfe a sholáthar.
Sonraíocht
| SONRAÍOCHTAÍ | |
| Toisí/ Méid | L 67mm W 49mm H 47mm |
| Meáchan (g) | 56g |
| Ábhar | PC/ABS/LÍ |
| Teocht Oibriúcháin | -20 céim ~ 60 céim |
| Sonraí Croí | |
| Cineál Taispeána | stiúir |
| Voltas Ainmniúil | DC 24V/36V/48V |
| Reatha | 18mA - 25mA /36V |
| Paraiméadair Gléasta | |
| Cumarsáid | UART/CAN |
| Handlebar do Shealbhaíochta | Ø 22.2 |
| Taispeáin Faisnéise | Leibhéal PAS / luas / turas / ODO / táscaire ceallraí stádas éadrom / aláram earráide / siúlóid etc. |
| Port Sonraí | Bluetooth (Roghnach) |
| Tástálacha agus Deimhnithe | |
| Uiscedhíonach | IPX5 |
| Deimhnithe | RoHS/CE |


Clibeanna Te: dz41, An tSín dz41 monaróirí, soláthraithe, monarcha









